O nas

DLACZEGO MY?

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zajmie się organizacją imprezy dla Ciebie i Twojej firmy, to jesteś w dobrym miejscu.

Jako wiodący organizator eventów, pikników firmowych, konferencji i imprez integracyjnych, staramy się dopasować do najbardziej wymagających oczekiwań i warunków.
Satysfakcję daje nam pełne zadowolenie Klienta, bo pracujemy głównie na jego sukces i zysk.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie Target Events &Promotions. Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą szeroką ofertę. Niezapomniana zabawa, eventy firmowe, gale, bankiety to nasza pasja, która zajmujemy się od lat. Pośród wielu tematów imprezy trudno jest się zdecydować na jeden, dlatego służymy pomocą, wiedzą a co najważniejsze doświadczeniem. Przygotujemy najlepsze rozwiązanie, bez względu na wielkość projektu. Zaplanujemy, wykreujemy i wyprodukujemy każdy event. Oferujemy profesjonalizm, kompleksowość rozwiązań, minimum nakładów przy maksimum zysku. Twojego zysku. Od dziś, Twój cel, to nasz cel. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZ CEL - PROFESJONALIZM

Naszym priorytetem jest reprezentowanie najwyższego poziomu usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w pełni angażując się w przedsięwzięcie. Dzięki temu w elastyczny sposób jesteśmy w stanie spełniać wymagania Klienta, które potrafią zmieniać się w całym procesie planowania i realizacji.

Zdobyte doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam, zdobywać zaufanie Klientów, które procentuje udaną współpracą, rozwiązywać trudności i pokonywać ograniczenia biznesowe by nasi Klienci mogli dynamicznie się rozwijać, cechuje nas elastyczność i indywidualnie podejście do każdego przedsięwzięcia.
 

Strategiczne planowanie

Czynny proces, który trwa do momentu usłyszenia hasła: „O to nam chodziło!”

 

Zarządzanie budżetem

Nie stawiamy limitów, bo idealną kwotą jest ta, zaproponowana przez Ciebie.

 

Kreatywne rozwiązania

Odrzucamy stereotypy i konwenanse, bo tylko twórcza inwencja daje najlepsze pomysły.

 

Kompleksowa obsługa

Od podpisania umowy, do realizacji. Zajmiemy się wszystkim, tak byś Ty nie musiał martwić się niczym.