ATRAKCJE
Zabawy integracyjne

Pod hasłem gier i zabaw integracyjnych kryją się różnorodne ćwiczenia i zadania wykonywane w grupie wymagające od uczestników zawarcia pewnego porozumienia i kompromisu oraz wyłonienia przywódcy, gdyż bez tego nie są oni w stanie wykonać w określonym czasie powierzonego im zadania. Zadań tych jest mnóstwo i przytoczymy tylko kilka z nich:

 • narty zespołowe
  uczestnicy konkurencji zostają grupowo wpięci do długich nart i mają na czas wspólnie pokonać wyznaczony odcinek drogi.
 • tory przeszkód w maskach p.gaz.
  zabawowy tor przeszkód z wykorzystaniem sprzętu wojskowego masek przeciwgazowych i hełmów. Uczestnik musi w jak najkrótszym czasie wykonać proste zadanie zręcznościowe.
 • nawigator
  konkurencja w której grupa podzielona na zespoły dwuosobowe ma za zadanie nałożyć obręcz na palik oznaczony kolorami. Osoby biorące udział w konkurencji mają zawiązane oczy i są kierowane przez lidera grupy.
 • belka
  konkurencja zespołowa polegająca na przełożeniu belki przez obręcze zawieszone w różnych punktach trasy. Osoby przenoszące belkę mają zawiązane oczy i kierowane są przez lidera grupy głosem.
 • naczynie i woda
  uczestnicy zabawy niosąc wspólnie na rozpiętej płachcie naczynie napełnione wodą i maja za zadanie pokonać wyznaczoną odległość w jak najkrótszym czasie nie roniąc z naczynia ani kropli.
 • hydraulicy
  uczestnicy zabawy otrzymują zestaw rur i kolanek PCV przy pomocy których muszą na odległość przelać wodę z jednego naczynia do drugiego.

Powyższe zadania zarówno w trakcie realizacji, jak i po zakończeniu dają uczestnikom wiele powodów do śmiechu. Pomyłki i potknięcia, które zdarzają się notorycznie przysparzają dobrej zabawy. W przedstawionych propozycjach nie ma przegranych.

Wygrywają wszyscy!

TARGET Events & Promotions   |   ul. Cukrowa 63/1, 71-004 Szczecin,
                     tel. 0-609 805 221, 0-609 806 321, 0-505 166 966 email:

© 2009 Target Events & Promotions
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Projekt & cms: www.zstudio.pl