O FIRMIE
O firmie

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez integracyjnych, opartych na sportach ekstremalnych. Zdobywane przez lata doświadczenia i profesjonalizm gwarantują dużą efektywność w realizacji postawionych przez Państwa celów. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, instruktorów rekreacji ruchowej, instruktorów samoobrony, specjalistów z zakresu prac wysokościowych i działań survivalowych, a także byłych funkcjonariuszy i żołnierzy jednostek specjalnych. Wszystkie nasze programy, są programami autorskimi i powstają przy współpracy socjologów, psychologów oraz trenerów team building.

Nad bezpiecznym przebiegiem imprez typu out door czuwają licencjonowani ratownicy przedmedyczni i medyczni oraz ratownicy wodni. Dla zapewnienia większego komfortu posiadamy ubezpieczenie OC prowadzonej działalności.

Z powodzeniem organizujemy eventy i incentive travel zarówno w kraju jak i za granicą. Gwarantujemy maksymalny przypływ adrenaliny przez co emocje i "dobre wibracje" utrzymają się przez długi czas. Proponujemy całkowitą organizację imprez. Poczynając od transportu, poprzez organizację zakwaterowania, wyżywienia, sal wykładowych, zabaw, cateringu, na ubezpieczeniu kończąc.

W 2009 roku kadra firmy TARGET została poszerzona o specjalistów ds. organizacji imprez in door, czyli wspaniałych wieczorów tematycznych oraz bankietów i konferencji, najnowsze realizacje znajdą Państwo w galerii imprez.


Naszym instruktorom wielokrotnie zaufali twórcy programów telewizyjnych:

Ekstremalna 2 Selekcja Zdobywcy logo
TARGET Events & Promotions   |   ul. Cukrowa 63/1, 71-004 Szczecin,
                     tel. 0-609 805 221, 0-609 806 321, 0-505 166 966 email:

© 2009 Target Events & Promotions
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Projekt & cms: www.zstudio.pl